Українська    Русский

Maikubenugol.com.ua

maikubenugol@gmail.com
+38 050 777 09 90

Вугілля Майкубенського
вугільного розрізу

Компанія "Майкубен Україна" має значний досвід роботи у вугільній сфері. Ми співпрацюємо з вугледобувними підприємствами України з 1996 року. А вже у 2006 році, ми встановили міцні зв'язки з вугільними підприємствами Казахстану та за цей час заслужили репутацію надійного й перспективного партнера.

Основний напрямок у діяльності нашої компанії — гуртова торгівля кам'яним та бурим вугіллям на внутрішньому українському ринку. Ми пропонуємо купити вугілля в Києві, Миколаєві, Харкові, Одесі, Львові, Вінниці з наших складів. Так само ми здійснюємо постачання практично в усі регіони України: Херсон, Кропивницький, Дніпро, Полтава, Івано-Франківськ, Закарпаття, Черкаси, Донецька і Луганська області та маємо вже значний і успішний досвід роботи з постачанням кам'яного вугілля в країни Євросоюзу.


bl-01
bl-02
bl-03
bl-04bl-05

 


Компанія "Майкубен Україна" пропонує вугілля, яке бездоганно підходить для вирішення опалення побутових і промислових об'єктів. Даний вид вугілля ідеально відповідає умовам експлуатації всіх видів опалювальних приладів та обладнання.

Вугілля Майкубенського розрізу відрізняється цілою низкою істотних переваг.

По-перше — це дуже економний вид вугілля. Оскільки у нього помірна ціна і дуже високі енергетичні характеристики. Найвища калорійність даного вугілля близька до калорійності кращих сортів вугілля антрациту і хоча він прогорає кілька швидше, невисока ціна на казахстанське вугілля повністю окупає цей недолік, економлячи споживачеві до 25% коштів.

По-друге — це дуже екологічний вид палива. Даний вид вугілля має дуже низькі показники наявності сірки (показник у 10-12 разів нижче, ніж у вугіллі українських родовищ), що забезпечує малу кількість диму і відсутність смороду при розпалюванні й горінні.

По-третє — це такий вид палива, що має малу кількість золи. Справа навіть не в тому, що споконвічна зольність вугілля не перевищує 8%, крім цього ця марка вугілля має такий склад зольного залишку, який забезпечує його повне перегорання без спікання і шлакування залишків в топці. Згорання майкубенського вугілля відбувається з мінімальним виходом сажі, що мінімізує засмічення пічних труб та димових шляхів.

По-четверте — Майкубенське вугілля зручно розфасоване у мішки по 50 та 25 кг. Це значно спрощує і полегшує покупку, транспортування, зберігання та експлуатацію даного виду вугілля. Вугілля розфасоване у Казахстані, у фірмові мішки з логотипом. Додатковою перевагою фасування є висока чистота даного виду вугілля, що дозволяє зберігати його в чистих приміщеннях і транспортувати його на неспеціалізованих транспортних засобах.

 

Щоб оформити замовлення на поставку вугілля, Ви можете зателефонувати нам за телефонами +38 (050) 477 83 88, +38 (050) 444 13 13 або відправити вашу заявку на e-mail maikubenugol@gmail.com. Або скористатися формою заявки нижче.